Home
Учениците
Награди

Награди

Награди и постижения на учениците за учебната 2017/2018 година 

Математика

Ралица Димитрова Колева –I в клас

 III място – бронзов медал – Математика без граници

Борислав Димитров Серафимов –I в клас

III място – бронзов медал – Математика без граници

Деница Сербезова – II а клас

III място –„Европейско кенгуру“

Яница Запрянова – II в клас

III място –„Европейско кенгуру“

Ивелин Христов Янчев III а клас

II място – Математически турнир „Иван Салабашев“

Даниел Валентинов Узунов – III б клас

I място – Математически турнир “Черноризец Храбър”

II място – Математически турнир “Иван Салабашев”

II място – „Математика без граници“ – есенен кръг

II място – „Математика без граници“ – зимен кръг

II място – математическо състезание „Европейско кенгуру“

I място – състезание математика „Патриарх Евтимий“

II място – „Математика без граници“ – пролетен кръг

II място – SASMO – Сингапурска математическа олимпиада

Денислава Дойчинова Бонджева – IVб клас

II място „Математика без граници“

Мартин Даниелов Господинов IVб клас

III място – математика „Патриарх Евтимий“

 

Български език

Мария Николова – II а клас

III място – състезание по БЕЛ в СУ „Патриарх Евтимий“

Виктория Романова – II а клас

II и III място – бълг.език “Св.Иван Рилски“

III място – състезание по БЕЛ в СУ „Патриарх Евтимий“

Максим Димов – II а клас

Буквоплет

Елена Ямалиева II в клас

Буквоплет

Мария Василева Горева – III б клас

II място – грамота и медал за разказ – XIII Национален фестивал на Белия щъркел – с. Белозем

 

Шах

Денислав Иво Манев – II б клас

II място – шах – турнир

Александър Каров – IVг клас

I място – отборна купа по шах

Драгомир Вълчев – IVг клас

I място – отборна купа по шах

Ирина Петкова IVг клас

I място – отборна купа по шах

 

Бойни изкуства

Тодор Басмов – II б клас

I място – карате

Александър Иванов Бахчевански  III в клас

III място – бронзов медал – Национално първенство по шинкиокушин за деца до 10 г. гр. Шумен

III място – бронзов медал – гр. Гоце Делчев

Дениз Бюлентов Бекиров – III в клас

III място купа и бронзов медал – „Национална купа“ – Пловдив

Магдалена Василева Дишлянова – VI б клас

I място – „Купа Пловдив“

Валентин Диянов Запрянов – VI в клас

III място

 

Художествена гимнастика

Мила Джемалова Афузова – I а клас

I място – Ансамбъл

Ивелина Иванова Демерджиева – I б клас

I място – Ансамбъл

IV място – Индивидуално

Ралица Руменова Шандова – I б клас

I място – Ансамбъл

Микаела Георгиева Генчева I б клас

I място – Ансамбъл

Мила Георгиева Николова – I в клас

I място – Златен медал

II място – Сребърен медал

Габриела Атанасова Трайкова I в клас

I място – Международно състезание

II място – Индивидуално

III място – Индивидуално с въже

Ивайла Мартинова АхряноваI г клас

I място – Ансамбъл

I място – Ансамбъл – „Фея по липите“

Александра Едуард ДерваханянIV а клас

I място – хусожествена гимнастика

Преслава Николаева Николова IV а клас

I място – хусожествена гимнастика

Пламена Николаева Николова IV а клас

II място – хусожествена гимнастика

Ивана – Мария Петрова Иванова – IVв клас

I място – хусожествена гимнастика

 

Акробатика

Милка Георгиева – II г клас

I място – Международно състезание „ Дъга от таланти“

 

Английски език

Йордан Стефанов Примов – IV а клас

II място

Моника Ангелова Шопова – IVб клас

III място –Олимпиада по английски език „Евроалеанс“

 

Музика, танци,театър

Таня Христова Танева – II б клас

I място – пиано

Елена Павлова Вълева – VI б клас

I място– статуетка „Ключ“, Национално музикално състезание „Ключът на музиката“

Виктория Добрева Райчинова – IVб клас

I място Акробатичен рокендрол

 

Лека атлетика

Антон Антонов Христов I г клас

III място – бягане 60м – „Дарена Малинова“

 

Плуване

Борислав Димитров Серафимов –I в клас

I място – златен медал

Димитър Людмилов Малинов – I а клас

I място – златен медал – „Смели делфини“

Валентина Божидарова Дамянова – I г клас

II място – сребърен медал

Йордан Николаев Димитров – I г клас

II място – сребърен медал

Аделина Цветелинова Божилова – II б клас

I място

 

Футбол

Марин Димитров Райковски – II б клас

I място Футбол – Златоград

Кристиан Шенчев – II в клас

II място Футбол

Емре Хашим Даудов – IVа клас

I и II място Футбол

Дариа Георгиева Гьонева – IVб клас

I място Футбол

Любомир Росенов Маневски – IVб клас

I място Футбол

 

Волейбол

Тамара Николаева Николова – IVа клас

I място

Десислава Георгиева Попова – IVб клас

I място

Михаела Николаева Миланива – IVб клас

II място

Мая Аспарухова Вичева – IVб клас

II място

 

Картинг

Мартин Даниелов Господинов IVб клас

I място

 

Ски

Божидар Иванов Найденов – III а клас

II място сребърен медал – национален ученически шампионат по ски